کارخانه تولید ملزومات چاپ امیر در چین

کانال ما در تلگرام irantochinamir@

شرکت بازرگانی امیر در ایران

تحصیل,تجارت و سرمایه گذاری در چین

سلام به همه IranToChin دوست ها

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

تمام مطالب سایت بروز میباشد.

آذر ماه

السلام علیک یا أباعبدالله
وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا
سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار
ولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم
السلام علی الحسین
وعلى علی بن الحسین
وعلى أولاد الحسین
وعلى أصحاب الحسین

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز
دانش‌آموزان عالم را همه دانا کند
ابتدا قانون آزادی نویسد بر زمین
بعد از آن با خون هفتاد و دو تن امضا کند

سلام به همه ایرانیان عزیز در سراسر دنیا,

قبل از شروع مطالب این قسمت میخوام ایام ماه محرم رو به همتون تسلیت عرض کنم و ان شا الله هممون از برکات این ماه و لطف مولام بی نصیب نباشیم.

خدا میدونه یه 4-5 سالی هست دلم میخواد برگردم ایران توی این ماه عزیز و یک دل سیر عزاداری کنم.مخصوصا دلم برای عزاداری های محله عزیزم خیلی تنگ شده و دلم میخواست با هاشون امسال 5 محل رو سینه میزدم و میرفتم.جای ما رو هم خالی کنید رفقا....

تا سال قبل به لطف انجمن اسلامی دانشجویان خارج از ایران مراسم رو مرتب اجرامیکردیمو منم تو بعضی شبا که دلم میگرفت میکروفن رو میگرفتمو با این ته صدایی که داشتم ذکر مصیبتی میخوندم امادیگه امسال توفیق پیدا نکردم و فقط تماشای عزاداری های ایران از شبکه های تلویزیونی نصیبم شد.

به شرط عمر یه سال دیگه..............

بسیار خوب, بریم سر مطالب این قسمت,

از این ماه تصمیم گرفتم تا همه اتفاقات و خبر هایی که در طول هر هفته در ارتباط با زندگی و تجارت و البته تحصیل در چین رخ میده رو براتون هفته به هفته بنویسم.

در ابتدا باید بگم یک روش بسیار آسان و مطمئن برای انتقال پول سریع از ایران پیدا کردم.خود من این هفته اینجوری پولم رو ترانسفر کردم.روش کار رو میگم تا همه اون دوستانی که چه در چین زندگی میکنن و چه از ایران میخوان بیانو دغدغه دارن روشن شن.

ابتدا در بانک زیر یک حساب باز میکنید.

AGRICULTURAL BANK OF CHINA OR ABC

بعد پرینت حسابتون رو میگیرید و مقدار پولی که میخواینوبه خانواده محترم میگید به تومان به صرافی که من بهتون میگم میفرستند با ذکر مشخصات و شماره حساب شما.اونا خودشون مبلغ ریال رو به روز به یوان تبدیل میکنن و مثلا میگن 6000 یوان به حساب واریز حواهد شد.در ازای هر انتقال 100 یوان هم کارمزد میگیرن .به نظر من بهتر پولتون رو هر 3 ماه یا هر 6 ماه منتقل کنید تا کارمزد خیلی کم بشه.اما خوب فکر نمیکنم شما را 100 یوان برشکستتون کنه!!!

وشما 5 ساعت بعد ,حالا شما زیادم عجله نداشته باشید(مثلا فرداش) میرید و حسابتون رو چک میکنید و کلی خوشحال میشیدو به جون منم یه دعایی میکنیدو تمام.

راستی نمیدونم بهتون گفتم که من اینجا تدریس میکنم یا نه؟
داستانش اینجوریکه چون من میخواستم از علم روز دنیا عقب نباشم و بتونم تجربه تدریس به زبان انگلیسی رو هم داشته باشم تصمیم به تدریس در دانشکده خودمون گرفتم. البته نا گفته نمونه که از روز اول هم قرار بود اگر من خودمو به این چینی ها ثابت کنم اجازه تدریس داده بشه!!
اما از اونجایی که من خیلی عشق تدریس رو داشتم و دارم و همین طور چاپ 2 کتابی که در دوره فوق داشتم تونست رئیس دانشکده و استاد راهنمام رو قانع کنه که من میتونم تدریس یک درس تخصصی رو به عهده بگیرم( البته فعلا به صورت رایگان ).

بگذریم

در این هفته از کلاس درس من راجع به مسئله فوق وهمین طور نظام بانکی صحبت کردم.

همین مسئله انتقال پول سبب شد تا من اطلاعات کلی در ارتباط با نظام بانکداری در ایران رو برای این چینی ها که خودشون بزرگترین شبکه مالی دنیا رو دارن شرح بدم.
در پایان بحثم همه دانشجوها که همه دانشجوی فوق هستن و 2 نفر هم P.H.D. نسبت به نرخ سود بانکی در ایران شوکه شده بودن و با یه حالتی از من تقاضا میکردن تا راهنماییشون کنم که یه حساب بانکی در ایران براشون باز کنم!!!!!!!!!!!!!

البته من با ساختار بانکی در ایران مشکل دارم و اون رو بانکداری سوداگری میدونم یا همون MERCHANDALISM BANKING اما چه میشه کرد ؟؟؟؟؟؟

خلاصه بحثی مفصل رخ داد و من نتونستم اون مباحثی که در نظر گرفته بودم رو کامل کنم و قصه بانک هم برای اونا خیلی شیرین تموم شد.
اما دوستانی که میخوان اسم و مشخصات صرافی مورد نظر رو بدونن با من تماس بگیرن.

و اما از اتفاقات مهم دیگر این هفته کمر درد بنده بود که این بحث بسیار دردناک مارو به کشف یک بیمارستان بسیار خوب و مدرن وتمییر سوق داد.

جونم براتون بگه که یه چند وقتی بود وقتی صبح هااز خواب پامیشدم به شدت احساس کمر درد میکردم.همه کاری کردم, تشکم رو عوض کردم,تشک پشمی نو خریدم, خوابیدن رو زمین رو امتحان کردم و...
اما و اما با صخبتی که با نور چشمم ,مادر عزیز کردم و شرح حال رو بازگو نمودم و از آنجا که حاج خانم ما از صبح تا شب پای این برنامه های خانه سلامت هست و دیگه برا خودش یه پا دکتره تجویز کرم ضد اسپاسم فلفل رو نمودند!!!!!

خلاصه بک مرتبه عیال گرام خانم دکتر ایضا= فرمودند که از مادر یه دونه گرفتم و با خودمون آوردیم منم خوشحال رفتم و پیدا کردم و شروع به مالشو ....کردم تا شاید بتونم شب رو راحت بخوابم.!!!!!!!!!

ساعت 6 صبح دیگه نتونستم تحمل کنم از بس که خودمو خارونده بودم رفتم دستشویی و یهو وحشت کردم!!!!!!!!!

تا حالا خودمو این جوری ندیده بودم.این من بودم یا یه زامبی؟؟؟؟؟سر گیجه گرفته بودم نمیتونستم خودمو ببینم تمام تنم از سر تا روی پام کهیر و تاول زده بود ,و از شدت خارش داشتم دیوانه میشدم و بدنم هم به شدت میسوخت!!خدا نصیبتون نکنه!!!!!
همسر رو صدا کردم و گقتم چکار کنم؟
گفت برو حموم!!ساعت 8 رفتم حمام و با آب گرم تا میشد دوش گرفتم اما وقتی اومدم بیرون دیدم یا علی بدتر شد.می فهمیییییییید چی میگمممممم؟تازه همسر گرام یادش افتاد که این همون کرمی هست که 6 سال قبل به مادرم داده بوده و چون باز شده بوده و نصقه تحویل گرفته حتما این فاسد شده که این بلا سرمن نازل شده؟؟!!!من حالا چکار باید میکردم؟

راه افتادیم دنبال یک بیمارستان که هم نزدیک خونه باشه و هم ارزان باشه و هم همه تخصص ها رو داشته باشه و کلا به معنی کلمه بیمارستان باشه!!!!

و آخر سر بیمارستان زیر رو پیدا کردیم»:

NANJING JIANGNING HOSPITAL

دوستانی که نانجینگ هستن با من تماس بگیرن تا من آدرس دقیق چینی و شرایط بیمارستان رو براشون بگم.

خلاصه تا ما رفتین داخل یه پرستار اومد گفت چی شده؟؟؟داستان رو گفتم خودش کارای پذیرش رو انجام داد و ما رو راهنمایی کرد طبقه 3 پیش یه دکتر داخلی-دکتر داخلی گفت کار از کار گذشته باید بری پیش دکتر پوست .باید بگم اینو که این دکتر منو کامل معاینه کرد و بعد تشخیص این بود عفونت داخلی واین حرفانیست پولی هم نگرفت.

ما رفتیم پیش دکتر پوست و اون یه سری قرص-آمپول- و پماد داد.بعد دوباره یه پرستار اومد ما رو برد قسمت تزریقات و آمپول ها و یه سری پودر و سرم رو زدیم و کار تمام.کل هزیینش هم نزدیکای 90 یوان شد.

بعد برگشتیم خانه و با همسرم مشغول رنگ زدن خودم شدیم چون اون محلول یه رنگ سفیدی داشت و کل بدنم سفید پوش شد تا کمی التهاب ها بخوابه و منم از خارش دست بردام.امیدوارم زودتر تموم شه!!

نتیجه اخلاقی: کمردرد و کرم فلفل - این هفته

1-هر چیز نصفه ای خوب نیست حتی اگر رایگان باشه

2-قبل از استفاده دارو تاریخ مصرف رو خود خودتون چک کنید نه عیال گرام حتی اگر اون فرد دکتر هم باشه و ....

3-همیشه در نزدیکیتون یه بیمارستان مجهز با پرستارایی که همه کار براتون میکنن پیدا میشه مخصوصا اونجا اگر چین باشه!!!!نا امید نشین...

4-پوست بعضی از ما مثل من سیاه و قهوه ایه, این خوبه که بعضی اوقات سفید هم بشه.البته درسته من پوستم سیاهه امادلم خدایی سفیده.!!!مهم دلست....

دوستانی که آدرس و شماره حساب صرافی در ایران رو میخوان و همین طور آدرس بیمارستان فوق رو با من تماس بگیرند.

خبر --- خرید موتور سیکلت

چهار شنبه بعد از اینکه کمی حالم بهتر شد تصمیم گرفتم سری به دانشکده بزنم ببینم کامپیوترمو درست کردن و همچنین گرمایش اتاق ها روشن شده یا نه؟

دم در دانشکده دیدم تعداد زیادی موتور پارکه و یه عده از بچه های افریقایی و بحرینی دور همی گرفته بودن و جمع بودن.از اونجا که همه موتوراشون بنزینی بود( قبلا براتون توضیح دادم که اینجا 90% موتور ها برقی هستن و تقاضا برای موتور بنزینی خیلی کمه- برای اطلاعات بیشتر به بخش خرید موتور مراجعه کنید.) کنجکاو شدم ازشون در ارتباط با نوع موتور ها و بنزینی که میسوزونن و گواهینامه و اگه پلیس بگیرتمون چی میشه و ... سوالاتی بپرسم.

اکثرشون بچه های دوره لیسانس بودن و وقتی ازم پرسیدن شما چی میخونید و گفتم من اینجا دانشجوی p.h.d هستم, کلی تحویلم گرفتنو موتور هاشون رو یکی یکی دادن تا من امتحان کنم ببینم کدوم بهتره!

از یه مدل خیلی خوشم اومد.هم تقریبا بزرگ بود- صداش کم بود- شکل و شمایل قشنگی داشت و قیمتشم به نظرم خوب اومد از همه مهمتر موتوری بود که اگه میخواستم بذارم همسر گرام سوار شه راحت میتونست کنترلش کنه و موتور سواری یاد بگیره!( از مزایای چین موتور سواری خانم هاست و همین طور که قبلا گفتم تقریبا 95% خیابون ها محل تردد موتور بطور مشخص داره و رانندگی با موتور کاملا امن و راحت هست)

خلاصه آدرس موتور فروشی رو گرفتم و راه خرید موتور رو در پیش .(کلا من از موتور خیلی خوشم میاد - هم کارای دم دستی باهاش راحته - هم کم مصرفه- وهم قیمت تعمیرات و .. پایین هست.)

موتور فروشی با یه فاصله تقریبا 10 کیلو متری از کمپ جیانینگ بود. پر از مدل های مختلف با برند های متفاوت.اونی که من میخواستم قیمتش 2500 یوان بود .اما من میخواستم 2000 تا هزینه کنم. خلاصه پروژه تخفیف به سبک ایرانی رو شروع کردمو یه 2 ساعتی تو مغازه طرف بودم تا آخر بهم گفت ,2050 تا دیگه پایین ترم نمیام فقط بگیر و برو ......

فاکتور خرید و گرفتم تا اگه پلیس یه موقع خدایی نکرده جلومو گرفت بهشون نشون بدم که موتور مال خودمه و دزدی نیست.یه دستکش و یه کلاه کاسکت هم خریدم چون هوا دیگه داره خیلی سرد میشه و رو موتور ممکنه در جا یخ بزنی!!!!

پس خرید موتور بنزینی شرایظ زیر رو داره:

1- در انواع مدل های مختلف هست که از 1600 یوان شروع میشه به بالا

2- چیزی به اسم سند نداره و فاکتور خرید نشون دهنده ماکیت شماست.

3-موتور بنزینی گواهینامه نیاز داره ( یعنی ممکن هست پلیس جلوتونو بگیره و موتورتون رو ضبط کنه بنابر این ریسک خرید هم بالاست)

4-کسانی که در نانجینگ هستن و دوستانی که قصد دارن بیان - با من تماس بگیرن تا من آدرس موتور فروشی رو براشون میل یا اس - ام اس کنم- اگر خواستن میتونیم با هم بریم تا از تخفیف به سبک ایرانی هم استفاده کنیم! .

راستی بعد از اینکه رفتم منزل , همسر بانو اومد و شروع به تمرین کردیم و خدایی اعتماد به نفسش بالاست و خیلی زود یادگرفت. الان که یه مدت گذشته تقریبا دیگه مسلط شده و از این به بعد میتونه بره خرید اونم با موتور!!!!!

خبر --- VAMPIRE DIARIES

روز جمعه که رفته بودم برای تدریس دانشکده, دیدم یه سری بنر و اطلاعیه زدن با عنوان
vampire diaries!!!!!!!!!!!!!

رفتم از دختری که داشت اسم دانشجو ها رو مینوشت پرسیدم این چیه دیگه ؟ تو چرا شبیه دراکولایی؟؟؟

گفت امشب یه فیلم ترسناک پخش میشه و بعدش هم یه پارتی داریم که همه لباس ترسناک میپوشن و خودشونو مثل دراکولا و یا همون خون آشام درست میکنن و بعد برنامه حرکات موزونو و بعد مراسم تدفین و خاکسپاری و ....

خلاصه تا بعد از ظهر که موندم یه سری هم به این پارتی زدم و دیدم همه شبیه زامبی و دراکولا کردن خودشونو و بحث حرکات موزون و سر وصدای بلند و ترسوندن هم دیگس و از اونجا که من خیلی قلبم ضعیفه و یکم ترسو!!فرار رو بر قرار ترجیح دادم زود برگشتم خونه.این خبر هم برای fun بود!!!!

خبر --- جلسه با دکتر رضوان فارغ التحصیل دکترای مهندسی سیستم (پاکستان)

یکی از دوستان بسیار عزیز من در دانشکده دکتر رضوان هست که اهل پاکستان و بسیار انسان فرهیخته و با دانش!

تقریبا از اولین نفرات خارجی هست که در دانشگاه ما در مقطع دکترا داره فارغ التحصیل میشه و آشنا به همه امور فارغ التحصیلی!اگر خدا بخواد تا آخر دسامبر دفاع میکنه و تمام! تصمیم گرفتم یکشنبه با ایشون جلسه ای داشته باشم و تمام جزئیات و شرایط فارغ التحصیلی و تحصیل در دوره دکترا رو از ایشون بپرسم.ایشون هم با رویی گشاده من رو به منزلش دعوت کرد.

در مورد ایشون باید بگم که مقطع فوق رو در فرانسه گذروندن و مقطعی هم در کانادا بسر بردن!مسلط به 5 زبان دنیا و بسیار خون گرم و معتقد با اداب اسلامی و مهربان!

ایشون در خوابگاه های متاهلی دانشگاه زندگی میکنن-(در مورد این خوابگاه ها باید بگم که یه اتاق - حال -حمام و دستشویی و یک آشپزخانه کوچک اما خیلی قدیمی !وقتی رفتم و دیدم تصمیمم برای نگرفتن این خوابگاه ها تقریبا قطعی شد- به نظر من جایی نیست که ما ایرونی ها زیاد خوشمون بیاد و یکم از سلیقه ما دوره اما خوب قیمتش خیلی مناسب هست و برای مجرد ها اگه بتونن بگیرن مناسب هست)

ایشون برام یک چایی هندی درست کردن و منو بردن به زمان زندگی در هندو کلی خاطره برام زنده شدو کلی با هم صحبت کردیم.

تقریبا جلسمون 3 ساعتی طول کشید و ایشون تمام جزئیات فارغ التحصیلی و تحصیل در مقطع دکترا رو برام توضیح دادن ! با حوصله !

خلاصه مطلب ,دوستانی که میخوان بیان دانشگاه های چین در مقطع دکترا درس بخونن اصلا نگران نباشن.من میتونم کامل راهنماییشون کنم و مراحل فارغ التحصیلی رو براشون توضیح بدم و بگم در هر سال چکار باید بکننو و... .

اگر هر کسی سوالی براش پیش اومد با من تماس بگیره تا من در این مورد جزئیات رو براش توضیح بدم.راستشو بخواین خیلی طولانی هست و اگر براتون حرف بزنم شاید راحت تر باشه.حداقل برای من!

در مورد تحصیل در مقطع دکترا با من تماس بگیرید و یا میل بزنید!!

خبر ---گوشت گوسفند و گوساله کشتار روز (حلال)

مدتی بود که دنبال گوشت تازه و حلال میگشتم(نه منجمد که در اکثر فروشگاه ها موجود هست).از یکی از دوستان پاکستانی و یمنی در مورد خرید گوشت پرسیدم و هر کدوم یه آدرسی بهم دادن.

خلاصه پی یکی از آدرس ها رو گرفتم و به یک مرکز بزرگ گوشت فروشی (کشتار روز) در وسط شهر رسیدم.در منطقه ای نزدیک به گولو- به اسم jujiang lu trade market.

مغازه مورد نظر در بازار رو پیدا کردم و با کمال شگفتی دیدم که قیمت گوشت گوسفند و گوساله یکی هست.( 500 گرم 27 یوان )یک سر دست گوسفند یا همون ژیگو و نیم کیلو آندرکات گوساله رو خریدم که رو هم تقریبا 90 یوان شد.هم کشتار روز بود - هم حلال - هم قیمتی خوب داشت.

دوستانی که در نانجینگ هستن و میخوان گوشت بخرن با من تماس بگیرن تا من آدرس دقیق رو براشون بفرستم.( اینم از برنامه گوشت و آبگوشت وکباب و ...ما ایرونی ها هر جایی باشیم میگریدم و سعی میکنیم شرایط رو مثل زندگی تو ایران کنیم و این به نظرم خیلی خوبه-دلتنگی رو کمتر میکنه)

خبر ---- پتوی برقی دو طرفه

با توجه به اینکه هوا رو به سردی هست و دختر عزیز من روی زمین چهار دست و پا میره و زمینم یکم سرده با همسر بانو تصمیم گرفتیم یه پتوی برقی دو طرفه بخریم تا صوفیای عزیزمون احساس ناراحتی نکنه!قربونش برم!!!

فروشگاه century mart مرکز پتوهای برقی هست واقع در jin sheng lu-- jaingning

قیمت ها هم از 49 یوان بسته به سایز و قابلیت ها و جنس پتو شروع میشه به بالا.اون پتویی که ما خریدیم170*140 بود - دو طرفه 130 یوان.

عزیزانی که برای ماه مارچ میان نانجینگ توصیه میکنم حتما یدونه از این پتو ها بخرن که هم قیمتش مناسب هست هم خیلی گرم.

دوستان نانجینگیمون هم اگر میخوان برن فروشگاه c.mart با من تماس بگیرن تا من ادرس دقیق بهشون بدم.

این هفته هوا خیلی سرد شد و اکثر روزا هم بارونی بود برای همین وقتی صبح روز چهارشنبه دیدم که هوا صاف و یکم آفتابی هست به همسر بانو گفتم خوبه بریم بیرون برای خرید و تفریح ,صوفیای عزیزمون هم سرش یکم هوا میخوره و این چینی ها یکم باهاش عکس میندازن!!!!!!!!!

خوب دوستان این هفته همش به پیدا کردن مراکز خرید و تفریحی گذشت که براتون یکی یکی آمارشونو میگم.

----مرکز خرید و تفریح فوزیم یاو--- FUZIM YAU

این مرکز یکی از نقاط بسیار زیبا و مرکز خرید در شهر نانجینگ هست.معبد کنفسیوس با بیش از 500 سال سابقه در این قسمت واقع شده.رودخانه ای مارپیچ این مرکز خرید رو دور میزنه و در اطراف این رودخانه خانه های قدیمی چینی با معماری های زیبایی قرار گرفته و در شب نور فانوس های چینی این رود و حاشیه اونو بسیار زیبا میکنه و جالب اینکه قایق های بسیار زیبایی قرار داره که شما رو در طول این رودخانه میگردونن.

چند معبد قدیمی و یک موزه در این قسمت قرار گرفته و جالب اینکه هیچ ماشینی و یا موتوری حق ورود به این منطقه رو نداره وکوچه ها وخیابون های بیشماری با مغازه های مختلف در این منطقه وجود داره که شما تمام سوغات و صنایع دستی که میخواین رو میتونید با یه قیمتهای باور نکردنی تهیه کنید.مثلا من یه کت زمستونی با توشه مخمل خریدم 80 یوان البته میگفت 200 یوان اینقدر تخفیف گرفتم که شد 80 تا.یا همسر بانو یک بوت بلند چرمی خیلی قشنگ خرید 60 یوان که میگفت این تو ایران بالای 100 تومنه.قیمت ها عالی و اجناس با کیفیت هستن و صنایع دستی هم از انواع سنگ و .. هم با قیمت های متفاوت وجود داره.

بازار رستوران های مختلف با برند های مختلف هم که دیگه تا دلت بخواد هست.همین طور هم توریست و ادمه که اونجا رفت وآمد داره.به نظر من هم معماری زیبا - وجود معابد قدیمی وزیبا و این مراکز خرید و اون رود خانه زیبا منطقه قشنگی برای توریست فراهم کرده.ان شا الله بیاین چین و فوزیم یاو رو حتما امتحان کنید.

---- مرکز خرید AQUA MALL

باور کنید تا الان هیچ پاساژی رو به این زیبایی و با این همه برند تاپ یکجا ندیده بودم.جمعه صبح دوست چینیم لیو با من تماس گرفت تا برای انجام کاری با هم به این پاساژ فوق العاده بریم.این پاساژ در منطقه ای پشت فوزیم یاو قرار گرفته و معماری بسیار دیدنی داره طوری که طبقه همکف با حوضچه هایی احاطه شده بود و فواره هایی که با موسیقی آب رو این ور اونور میکردن. 6 طبقه بسیار زیبا بالای این طبقه قرار داشت و معماری بسیار مدرن و زیبایی بود همین طور ال - ای -دی هایی که در طول دیوار ها نصب شده بود تصویر زیبایی برای تبلیغ و همین طور توریست فراهم میکرد.از مارکهای معروفی مثل ZARA که یک شلوارشو قیمت کردم 1 میلیون و نهصد هزار تومن بگیرید تا FENDY و....

طبقه زیر همکف هم انواع رستوران ها با سلیقه های مختلف با یک طراحی زیبا در کنار هم قرار گرفته بودن.به لیو گفتم این MALL خیلی قشنگه اما بدرد ما نمیخوره اما جایی بسیار با کلاس و مدرنی بود.من خیلی خوشم اومد.

---- مرکز خرید WAN LONG MALL- AND HOLYDAY MALL

بعد از AQUA MALLلیو گفت بریم یک مرکز خرید دیگه.این مراکز خرید در اول خیابان SHEI TAI LU قرار گرفته بود.لیو میگفت این 2 پاساژ برای یک نفر هست.پاساژ ها بسیار بزرگ و مدرن طراحی شده بودند. و فکر کنم یه روزی طول بکشه هر دوی این پاساژ ها رو طبقه به طبقه ببینید.انواع مغازه ها و رستوران ها هم با برند های مختلف موجود هست.بعد رفتیم پیش مدیر پاساژ اما قیمتی که برای هر متر مربع اجاره مغازه ها میگفت خیلی گرون بود!!!!اجناس داخل مغازه ها هم نسبتا گرون بود!!
اما در کل برای توریست و جامعه مصرف زده چین جای خوب و با کلاسی هست.

--- مرکز خرید AUCHAN

برای خرید HEATER راهی این پاساژ بسیار بزرگ به اتفاق همسر بانو و صوفیا خانم شدیم.چیزی شبیه به هایپر مارکت در تهران هست اما 4 برابر اون بزرگتر باز اما!!!!!!!!!!

طبقه اول برند های مختلف و رستوران های مختلف قرار داره و طبقه دوم مرکز خرید لوازم خانه و مواد غذایی هست.قیمت هاش هم معقول و خوب هست.مثلا ما یه HEATER برقی سه شعله رو خریدیم120 یوان و 2 پرس ماکارونی هم خریدیم 10 یوان.به نظر من جای خوبی برای تفریح و SHOPPING هست.

--- امتحان تخصصی دکترا با حضور صوفیا خانم 10 ماهه

این هفته یک امتحان تخصصی داشتیم اما کسی رو برای نگهداری صوفیا خانم نداشتیم.برای همین تصمیم گرفتیم خانم رو هم با خودمون ببریم سر جلسه امتحان!!

باید بهتون بگم که صوفیا خانم از 10 روزگیش پاش توی دانشگاه باز شده و منم طبق رسمی که تو ایران هست بند ناف خانم رو رفتم تو دانشگاه خاک کردم تا ان شا الله با تربیتی که ما میکنیم و کمکی و نظری که مولام علی و خدا داره دخترم درس خون و موفق باشه تو آینده!
استاد و بچه ها به گرمی برخورد کردن و ما سریع امتحان رو دادیم و برگشتیم خونه!انصافا صوفیا هم اذیت نکرد و دختر خوبی بود!

خوب دوستان عزیز که در رابطه با این پاساژ ها سوالی به ذهنشون رسید و خواستن بپرسن من در خدمتشون هستم.

خبر --اتمام ترم تحصیلی

پنج شنبه گذشته یک امتحان خیلی سخت داشتیم که با کمک همسر بانو به خیر گذشت و خوشبختانه ترم تحصیلی هم با گذروندن این امتحان به پایان رسید و ما از هفته اول دی ماه وارد تعطیلات زمستانی و بین ترم شدیم!

صوفیا خانم رو هم گذاشتیم پیش یکی از دوستان خوبمون آقا سعیدگل!!خیلی هم ایشون رو اذیت کرده بود و پاک آبرومونو برده بود خانم از بس که گریه کرده بود!!!!

البته ما پروژه مربوط به این ترم رو تحویل ندادیم و تا 2 ماه دیگه مهلت داریم زیادم عجله نداریم!

خیلی خیلی خوشحالم که با عنایت خدا و کمک و دعای پدر و مادرم و صبوری و همدردی و تلاش همسرم این ترم تحصیلی از مقطع دکترامون تموم شد!خدایا شکرت!

خبر -- شب یلدا و جمع ایرونی های نانجینگ

برای شب یلدا علی آقای عزیز ما و چند نفر از دوستان دیگرو دعوت کرده بود خونشون.جاتون خالی آش رشته و شوله زرد درست کرده بود و همسر بانو هم حلیم درست کرد و بردیم دور هم حسابی خوش گذشت.شب خیلی خیلی خوبی بود.

خبر -- دوستان عزیز متقاضی تحصیل در چین ( عجله ؛عجله)

دوستان متقاضی تحصیل در چین در کلیه مقاطع تحصیلی عجله کنید .برای ثبت نام در ترم جدید

spring semester در کلیه دانشگاه های چین مدارک مورد نیاز رو هر چه زودتر برای من ارسال کنید.

اونایی که مدارکشون ناقص هست با من تماس بگیرن .من با بعضی از دانشگاه ها صحبت کردم.برای گرفتن پذیرش حداقل مدارک رو قبول میکنن اما موقع ثبت نام اصلی مدارکتون باید کامل باشه.

منتظرتماس هاتون هستم.

یا علی

امیر

تجارت با چین و تخصص من

تجارت با امیر در چین

حوزه های کاری در این چند سال

1- خرید و واردات انواع گوشی سامسونگ و تبلت های لنوو
2- خرید و واردات انواع لپ تاب های ایسر و لنوو
3- مشاور خرید و واردات انواع قطعات موبایل
4- خرید و واردات انواع ذعال چوب ( باربیکیو و قلیان)
5- خرید و واردات انواع پودر بدنسازی
6- مشاور خریدو واردات ماشین آلات باطری سازی خودرو
7- مشاور خرید مواد اولیه تولید بنر تبلیغاتی
8- خرید و واردات انواع بنر تبلیغاتی و ملزومات تبلیغاتی
9- مشاور خرید و واردات دستگاه های چاپ ( زار - کونیکا )
10- مشاور خرید انواع مصالح ساختمانی ( از سرامیک کف تا.....)
11-و......

تخصص من در حوزه تجارت

1- دریافت ارز مبادلاتی برای کلیه کالاها در کوتاهترین زمان ممکن
2- انجام تشریفات گمرکی در چین و ایران در کوتاهترین زمان ممکن
3- حمل و نقل دریایی از هر بندری در چین با کمترین هزینه
4- ترانزیت کالا از بندر عباس به هر نفطه ایران با کمترین هزینه
5- دریافت نامه 121 گمرک در کوتاهترین زمان ممکن
6- بازرسی کالا و صدور گواهی بازرسی در هر نقطه از چین
و...

و مشاوره خرید و انجام کلیه امور تجاری در چین در تمام زمینه های ممکن

فکر کنید ... انتخاب محصول کنید.... تصمیم بگیرید .... و با من تماس بگیرید

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

خورشید پارسیان

خورشید تجارت پارسیان ایده آل

عزیزان امیر و چین دوستان محترم

مژده مژده مژده

به لطف خدا و نظر مولا علی و کمک دوستان عزیز شرکت خورشید تجارت پارسیان ایده آل در ایران تاسیس گردید.

کلیه امور تجاری, خدماتی در حوزه واردات و صادرات چین از حوزه های فعالیت این مجموعه میباشد.

این شرکت با مدیر عاملی اینجانب افتخار دارد تا بهترین خدمات را برای شما در حوزه های مختلف ارائه نماید.

وب سایت مجموعه پارسیان: www.sunpersian.com

تلفن تماس: 021- 476232 ( 10 خط )

آدرس: تهران- میدان پونک - خیابان شهید رمضانی یا کوچه یکم - پلاک 26 - واحد 5 - طبقه سوم

کنار ما, دست در دستان ما بااطمینان قدم در راه تجارتی پرسود در چین بردارید.

ارائه شده توسط: طراحی سایت گلها