کارخانه تولید ملزومات چاپ امیر در چین

کانال ما در تلگرام irantochinamir@

شرکت بازرگانی امیر در ایران

تحصیل,تجارت و سرمایه گذاری در چین

سلام به همه IranToChin دوست ها

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

تمام مطالب سایت بروز میباشد.

دی ماه

سلام به همه دوستانی که از چین و ایران مطالب و وبنوشت های منو میخونن,

اولا بسیار خوشحالم از اینکه دوستان با دقت مطالب سایت رو میخونن و وقتی براشون سوالی پیش میاد و یا مطالبی پیدا میکنن که احتیاج به توضیح بیشتر داره با تماساشون و میل هاشون منو مورد لطف قرار میدن!

ممنون از همه!

دوستان دی ماه هم شروع شد و ما اولین برف توی نانجینگ رو تجربه کردیم!این روزا هوا شرد شده و هر روز هم به سردی هوا بیشتر اضافه میشه!!!!

من خیلی متعجبم از این آب و هوا!!اینجا تقریبا سرسبزی شمال رو داره یعنی کوههایی هست درست وسط شهر که از درخت پوشیده شده مثل شمال ایران و کلا شهر رودخانه و دریاچه خیلی زیاد داره و از همه اینها که بگذریم یانگ ت سه با عرضی بیشتر از 1700 متر این شهر رو قطع میکنه پس چطور اینجا اینقدر سرد میشه و حتی برف میاد هنوز نفهمیدم!!!!!

اما خبر های این هفته

خبر : قبول مقاله من و خانم دکتر همسر بانو

من و همسرم چندی پیش 2 مقاله به صورت جداگانه برای یک همایش بین المللی که در زمینه مدیریت مالی و بودجه ریزی مهمترین همایش سال در ایران محسوب میشد فرستادیم و در میان بیش از 400 مقاله ارسالی به دبیر خانه همایش, مقاله من و همسرم هر دو قبول شد و جز 25 مقاله انتخابی مورد تقدیر قرار گرفت.
خیلی خیلی خوشحال شدیم و این به ما انگیزه بیشتری داد تا بیشتر مطالعه و زمان برای موضوعات مورد علاقمون بذاریم.

خبر : دعوت شام ازطرف professor fang & liu

جاتون خالی این هفته برای کریسمس استاد های راهنمای من و همسر بانو دعوتمون کردن شام بیرون به یک رستوران چینی!!!

یک میز بزرگ گرد در یک محیط کاملا خصوصی در یک رستوران چینی که روی این میز دوباره یک میز گرد دیگه بود که همه غذا ها شاید بیش از 15 نوع غذای مختلف روش بود و کسی بدون اینکه بگه اقا اون دیس و بده بالای میز این میز گرد رو میچرخوند و چیزی که میخواست رو برمیداشت.غذاهای مختلف چینی به همراه 2 نوع چای سبز که بسیار شب خوبی رو برامون رقم زدن!

انصافا از اینکه یک پرفسور اینقدر به ما احترام میذاره و خاطرمون رو میخواد خیلی خیلی خوشحالم.توی ایران فکر نکنم یه همچین چیزی رخ بده بین یک استاد دانشگاه و یک دانشجو !!!!!!

جای همتون خالی بود من عاشق غذا ها و دستپیچ های چینیم اما شما رو نمیدونم!!!!!

خبر : بیمارستان کودکان نانجینگ

این هفته یکم صوفیا خانم چشم خورد و ما مجبور شدیم بریم بیمارستان!بیمارستان کودکان نانجینگ!!!!

از همون اول کار تا فهمیدن ما خارجی هستیم شاید باور نکنید 3 تا دکتر با هم افتادن دنبال کارامون2 تا خانم و یک آقا.خودشون رفتن صوفیا رو بردن برای معاینه و چکاپ تزریق.خودشون دارو ها رو گرفتن و تا لحظه زدن سرم ها بالای سر صوفیا خانم بودن حتی یکیشون که مرد بود کالسکه صوفیا رو دست گرفته بود از پله ها بالا و پایین میبرد.فکر نکنم همچین چیزی هرگز تو ایران رخ بده!!!!

خیلی خوشحال شدیم از اینکه تلاش میکنن به ما استرسی وارد نشه و تمام سعیشون رو میکنن تا کمکمون کنن بدون در نظر گرفتن جایگاهشون!!به قول حاجی بابام درست مثل ایران!!!!!!

خبر : چشمه آب گرم و resort در نانجینگ

این هفته به کمک علی آقا یک چشمه آب گرم و resort با امکانات پیدا کردیم.120 یوان ورودیش هست اما بسیار تمییز و مدرن و با امکانات.

البته قسمت نشد این هفته بریم چون صوفیا خانم یکم حالش بد شدو همین طور برف هم از سه شنبه باریدن گرفت و هوا خیلی سرد شداگر خدا بخواد هفته بعد!!!
کسانی که تو نانجینگ هستن اگر میخوان برن میل بزنن تا من آدرس دقیقش رو براشون میل کنم.

البته این هفته ماجرا زیاد داشتیم مثل پشت در موندنمون و باز کردن در ضد قفل با بدبختی هر چه تمام تر به کمک سرایدار ساختمون, تحویل موتور از تعمیرگاه و بردن با زحمت اون و...

و این داستان همچنان ادامه دارد................

راستی اطلاعات جدیدی در ارتباط با مدارس در نانجینگ بدست آوردم که در سایت براتون مینویسم و همین طور تصمیم دارم بخش گالری رو راه بندازم و از این به بعد هر قسمت رو پر از عکس کنم و کلا از هرجا که میرم یه عکسی بندازمو و شرح حالی بدم.خوبه؟!!!!

دوستان برای گرفتن پذیرش برای ترم بهار هر چه زودتر اقدام کنن!!!!!!!!!!

دوستان من اینجام که هر کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام بدم.نگران نباشید و بی خودی استرس نداشته باشید!!!کارش یه زنگ به منه و بعد مطمئن هستم که با توکل به خدا آروم میشید و دغدغه های تحصیلیتون کم میشه!

خبر ---قبول دومین مقاله من

این هفته با یک خبر خیلی خوب شروع شد.مقاله من در اولین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری و مهندسی صنایع در سازمان ها با عنوان " the role of kaizen in develpment of organizations"
مورد پذیرش قرار گرفت.مقاله در مورد یکی از متد های نوین مدیریتی به نام کایزن بود که من در ارتباط با کارخانه خودرو سازی JAC که یک برند مشهور در چین هست نوشتم و اینکه این کارخانه چگونه از این مدل برای توسعه وپیشرفتش استفاده کرده و اینکه چطور ما میتونیم این روش رو پیاده سازی کنیم.

به هر جهت خیلی خبر خوبی بود و امیدوارم تا آخر خرداد حداقل 8 مقاله مورد پذیرش داشته باشم به امید خدا!!!!!!!!!!!!!!!

خبر --- مگا پروژه خط قطار پکن--گوانگجو

پنج شنبه گذشته طبق روال هر هفته ما یک جلسه ای در دپارتمان مهندسی صنایع داشتیم که استاد راهنمامون پرفسور فانگ به همراه دانشجوهای فوق لیسانس و دکتراش برگزارکرد.این جلسه در ارتباط با خط جدید قطار های تند رو از پکن به گوانگجو بود .پروزه منو شگفت زده کرد و آمار هایی که بچه ها از این پروژه میدادن واقعا دیوانه کننده بود.

این خط قطار تند رو بزرگترین و طولانی ترین خط قطار جهان هست و در نوع خودش بی نظیره!!
فاصله پکن تا گوانگجو 2000 کیلومتر هست که یک مسیر دو طرفه میشه 4000 کیلومتر ریل اما نه در روی زمین،بلکه تماما روی هوا!!!!!

یعنی 4000 کیلومتر روی هوا!!!ستونها و پایه هایی که در طول این مسیر هر 70متر یکی کارشده و ارتفاع هر کدوم حداقل 15 متر هست.فقط تصور کنید چه پروژه ای هست!!سرعت هر قطار حداقل 250 کیلومتر در ساعت هست!

تمام این پروژه در 5 سال ساخته شده، فقط 5 سال.

من از آمار های فازی که بچه ها میدادن کف کرده بودم و البته یه جورایی به روی خودمم نمی آوردم!!!!

تا اینکه پرفسور فانگ از من راجع به یک پروژه شبیه به این در ایران پرسید!!!!

گفتم ما هم شبیه به این تو ایران زیاد داریم!مثلا یک اتوبانی که پایتخت ایران رو به شمال ایران متصل میکنه و 20 سال هست که در حال ساخته و فکر کنم 20 سال دیگه ادامه داشته باشه!!با تعجب پرسیداین چه پروژه ای هست؟ طولش چقدر هست؟ زیر زمینه همش؟ از زیر دریا رد میشه؟ روی هوا هست؟ و....

گفتم نه!طولش 120 کیلومتر هست و فکر کنم یه 30 یا 40 کیلومتری تونل داره اما همین پروژه 20 سال هست که ادامه داره و کلا 2 فازشم به بهره برداری نرسیده!!!!!

آقا اینو که گفتم، جلسه منفجر شد!!!!!!!!!!!!
دیگه خودتون تصورشو بکنید.

اگر کسی علاقه مند به اطلاعات این پروژه بود با من تماس بگیره تا براش فایل هاشو میل کنم.

خبر --- سال جدید میلادی

هفته ای که گذشت مصادف بود با آغاز سال نو میلادی .منم به نوبه خودم سال جدید میلادی رو تبریک میگم.

دیگه نمیدونید اینا چکار که نکردن!!!!این قدر ترقه ترکوندنو و آتیش بازی کردن که بوی خاکسترو میشد تو خیابونا کاملا احساس کرد. اون مکان های حرکات موزون هم دیگه گربه کشونشون بود و کلی برنامه خاص واسه این شب داشتن!!جای همتون خالی!!!عالی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کانال cctv 3 هم یک ویژه برنامه تو پکن به صورت زنده داشت که تقریبا 3 ساعت بود.برنامشون مثل افتتاحیه المپیک بود و خیلی خیلی جذاب و زیبا بود.فکر کنم یه 70 سال بعد ما بتونیم یه همچین مراسمی تو ایرون بگیریم!!!!

به هرجهت شب سال نو جاتون چین خیلی خالی بود!!!!!

خبر --- مریضی ادامه دار

متاسفانه هفته قبل یکم درگیر مریضی صوفیا خانم شده بودیم و دخترکم هنوز کامل خوب نشده .راستی هزینه ویزیت متخصص اینجا 4 یوان!!آزمایش خون 18 یوان!!و آزمایش پارامترهای ادرار24 یوان هست.
برای دخترم دعا کنید تا زود تر خوب بشه!!!!!!!!

خبر --- تغییر نرخ تماس

این هفته وزارت مخابرات نرخ تماس از ایران با تلفن همراه در چین رو 250 تومان هر دقیقه و با تلفن ثابت 70 تومن در هر دقیقه محاسبه و اعلام کرد!!!!!!

خبر --- اتمام کلاس های تدریس من در این ترم

جمعه ای که گذشت کلاس تدریس زبان من در این ترم به اتمام رسید و اگر خدا بخواد از هفته اول فوریه دوباره شروع میکنم!!!!!!
این کلاس با استقبال دانشجویان چینی روبه رو شد و برای من به عنوان مدرس و تدریس درس تخصصی به زبان انگلیسی و اولین تجربه کاری خیلی خوب بود!

همین طور 6 جلسه در کلاس فوق لیسانس سر کلاس رفتم که برای شروع کار خیلی خوب بود.

کلاس های فوق لیسانس کاملا تخصصی بود و من در ارتباط با موضوع های روز مدیریت مثل:

1- تئوری های نوین استادارد سازی ISO

2-KAIZEN

3-PROJECT MANAGEMENT

4- PERFORMANCE BASED BUDGETING

6-KNOWLEDGE MANAGEMNT

صحبت و تدریس داشتم.

کلا ترم خوبی رو پشت سر گذاشتم و از فعالیت هام با این که کم بود اما راضی هستم!!!!

الان هم که مشغول نوشتن شدم برای اینکه صوفیا خانم از ساعت سه و نیم نصف شب نگذاشت من بخوابم ! مامانش رو هم مهلت نداد یک ساعت راحت بخوابه!!همسر بانو اصلا شبا خوب نمیخوابه!اما خوب یه لطف بزرگی که در حق من میکنه این هست که بعضی شبا!اگر با انصاف بخوام بگم ۹۸٪ شبا میذاره من راحت و بی دغدغه بخوابم. امابعضی شبامصوفیا دیگه رحم به جفتمون نمیکنه!!!مثل دیشب!!!

ساعت ششو نیم تصمیم گرفتم برم دفترم تو دانشگاه!!!خلاصه این شد که وقت پیدا کردم اول صبح در خدمتتون باشم!

بگذریم....بریم سراغ خبرهای این هفته

خبر -----رشته روانشناسی---مقطع دکترا

توی این هفته برای یکی از دوستان ایرونی که متقاضی رشته روانشناسی بود تو مقطع دکترا اقدام کردم!!!اما جواب درست و منطقی هنوز نگرفتم!!!!!!!و۳ روزی از این دانشگاه به اون دانشگاه در رفت و آمد بودم!!!!!

اولا باید به دوستانی که میخوان بیان چین و این رشته رو بخونن باید بگم٫ خیلی خیلی حواسشونو جمع کنن و اگر خواستن از طریق موسسه ای بیان گول حرفاشونو نخورن و خام وعده هاشون نشن!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به این دلیل که ۹۵٪ دانشگاه هایی که این رشته رو در مقطع دکترا گذاشتن به زبان چینی فقط تدریس میکنن و تدریس به زبان انگلیسی ندارن!!و در ثانی اونایی هم که میگن ما به انگلیسی پذیرش میدیم٫ استادی که بتونه واقعا انگلیسی صحبت کنه و شما رو خوب راهنمایی کنه ندارن و هدفشون این هست که فقط از شما پول بگیرن! و یادتون باشه این رشته چون دکتراش در هر زمینه ای نیاز به تحقیقات آماری داره و با جامعه چین سر وکار داره یکم پیچیدگیش زیاده! از همه مهمتر اینکه هزینه این رشته حداقل ۴۵۵۰۰ یوان در سال هست که به مظر من زیاددددددددددددددد!!!!!

دوستان علاقمند به روانشناسی با من تماس بگیرن تا جزییات کامل رو خدمتشون بگم!!!

خبر ---فروشگاه وال مارت wallmart

توی این هفته وقتی یکم از ایران پول برامون اومد گفتم همسر بانو بزن بریم یکم خرید کنیم!!!

یک فروشگاهی که تا الان نرفته بودیم رو انتخاب کردیم و رفتیم: وال مارت!!!!

فروشگاهی بسیار بزرگ در ۳ طبقه وبا قیمت هایی خوب و ارزان !کیفیت هم بد نیست!در نانجینگ ما ۳ فروشگاه وال مارت داریم!!من اونی رو رفتم که نزدیک به فوزیم یاو بود!!!! یکم خرید کردیم و هسر بانو فرمودند من دلم پیتزا میخواد!!!!!

گفتم ای بچشم !!!رفتیمpizza hut

عرض شود که ۲ عدد مینی پیتزا خریدیم!!!مینی پیتزا فقط!!!شد ۴۰۰۰۰تومن!!!!!!دست صوفیا خانم هم خورد به ماهی تابه پیتزا(چشمش زدن این چینی ها دوباره)و یکم سوخت!!!!!!!!!!

اما بعدش بهش سس کچاپ دادمو یکمی نون پیتزا همه چی از یادش رفت!!!!!!
یاد پیتزا سعید اوفتادیم که میخریدیم ۷۰۰۰ تومن دونفره نمیتونستیم بخوریمش!!!!اما حالا باید برای دوتا مینی پیتزا ۴۰۰۰۰تومن پول بدیم!!!!!اما بدم نبودوچسبید!!!!!

خبر ---گوشت چرخ کرده ---حلال گوسفندی

این هفته گوشت چرخ کرده گوسفندی --حلال--- از یک مارکت در جوجیان لو خریدم کیلویی ۸۰ یوان!!!

کلا گوشت گوسفندی با استخوان کیلویی ۵۵ یوان!!!!و بدون استخوان و چربی کیلویی۸۰ یوان!!!

کسانی که در نانجینگ هستن و میخوان آدرس رو دقیق بدونن با من تماس بگیرن تا راهنماییشون کنم!!!

خبر ---تولد فخر عالم٫خانم دکتر همسر بانو!!!!!!!

از مهمترین اخبار هفته سوم دی ماه تولد بهترین همسر دنیا بود!!!ان شا الله صد سال سایش بالا سر من وصوفیا باشه و تنش سالم و همیشه موفق و عاقبت به خیر!!!!

آقا من دیدم همسربانو استعداد عجیبی در زدن آهنگ ها به صورت گوشی داره!با یه ارگ اسباب بازی که فقط ۷ کلید داره یه سری ملودی قشنگ میزینه واسه صوفیا!

روز تولدش اصلا به روم نیاوردم که میدونم امروز تولدت هست!!!
مثل همیشه صبح رفتم دانشگاه!!!!

اما بعد از ظهر رفتم جین بولو!!!!!مرکز ساز و موسیقی در نانجینگ!!!

کلی گشتم تا یک ارگ حرفه ای که منوی انگلیسی هم داشته باشه بخرم!!!!!آخر سر پیدا کردم!۶۴کلیده!با کلی چونه از طرف ۴۰۰ یوان خریدم!

سر راه هم رفتم کیک خریدم و رفتم خونه!!!
همسری تا در و باز کرد و کادوشو دید ٫این قدر خوشحال شد!منم خوشحال شدم از اینکه اون از کادوم خوشش اومد!!!!

باید بگم که اینجا ابزارو ادوات موسیقی نسبت به ایران خیلی ارزون هست!مثلا گیتار از ۱۵۰ یوان شروع میشه!ارگ۵۴ کلیده هم از ۱۴۰ یوان!!!

اینم از این!!!!!!!!!!!!!

دوستانی که علاقمند به تحصیل در چین هستن مدارکشون رو برام هرچه زودتر بفرستن تا ان شا الله از اول اسفند درساشون رو شروع کنن!!!!!

ممنون از همه !!!!!!

این روزا یکم صوفیا بی خواب شده و منو مامانشو تا صبح بیدار نگه میداره!البته این شب زنده داری ها هم جزو بچه داریه دیگه! نمیشه کاریش کرد! همه تجربه میکنن!!!

اون دسته از دوستان مجرد هم نش....شب درازه ! اگر این دو سه تا جمله رو خوندن و گفتم ما که حالا ازدواج نکردیمو حالا حالا این موارد رو تجربه نکردیم زیاد خوشحال نباشن! سحر نزدیکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خبر --- نرخ صعودی یوان

این هفته قیمت یوان شد:۵۳۵ تومان.خیلی خیلی گرون شده.

اون دسته از دوستانی که قصد اومدن به چین رو دارن بارها نوشتم که اصلا فکر نکنن میخوان بیان یه جای ارزون!!!!!!!!!!! یوان۵۳۵ تومانی یعنی اینکه همه چی خیلی گرونه!!حساب و کتاب ها رو بکنن و با چشم باز تصمیم بگیرن!

خبر ---نشست با پروفسور فانگ

این هفته یک نشست با استاد راهنمام داشتم.قبل از جلسه ریز کار ها و فعالیت هایی که انجام داده بودم رو نوشتم و پرینت کردم و با ۲ مقاله ای که این ماه در ۲ همایش بین المللی از من قبول شده بود براش بردم.خیلی خوشحال شد و گفت کاملا ازم راضیه!شروع کرد چکیده مقاله ها رو خوندن و هی آفرین گفتن! منم تو دلم خوشحال شدم اما اصلا برون نیاوردم!!!!!

پیشنهاد شرکت در پروژه های دانشگاه رو هم بهم داد اما پولی که پیشنهاد داد خیلی کم بود !!منم همون لحظه گفتم اگر بشه میخوان مطالعه کنم و فقط مقاله بنویسم.
بی خیال ما شو!!!!!

خبر ---تقسیم اتاق ما

در دانشگاه به ما و ۳-۴ نفر از دوستان یه اتاقی داده بودن که ما در اونجا کارامون رو انجام میدادیم و درس میخوندیم.یه گوشش هم نماز خونه با دوستان پاکستانی و یمنی درست کرده بودیم( منظور یک زیر اندازه!!!) و یه گوشش هم جای خواب !!!

بعد از ۲ روز رفتم دانشگاه دیدم اتاق ها رو دارن پارتیشن بندی میکنن!!!
اتاق ما هم تبدیل به یک اتاق ۱۵ نفره شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیگه کاریش نمیشه کرد!!!!خوشی ها پایان یافت!

این نیز بگذرد

دوستان برای اومدن به چین و شروع ترم بهار یکم دست بجونبونن!!!
مدارک رو زود تر بفرستن!!!!

اگر سوالی براتون پیش اومد به من میل بزنید و یا تماس بگیرید.

یا علی

امیر

تجارت با چین و تخصص من

تجارت با امیر در چین

حوزه های کاری در این چند سال

1- خرید و واردات انواع گوشی سامسونگ و تبلت های لنوو
2- خرید و واردات انواع لپ تاب های ایسر و لنوو
3- مشاور خرید و واردات انواع قطعات موبایل
4- خرید و واردات انواع ذعال چوب ( باربیکیو و قلیان)
5- خرید و واردات انواع پودر بدنسازی
6- مشاور خریدو واردات ماشین آلات باطری سازی خودرو
7- مشاور خرید مواد اولیه تولید بنر تبلیغاتی
8- خرید و واردات انواع بنر تبلیغاتی و ملزومات تبلیغاتی
9- مشاور خرید و واردات دستگاه های چاپ ( زار - کونیکا )
10- مشاور خرید انواع مصالح ساختمانی ( از سرامیک کف تا.....)
11-و......

تخصص من در حوزه تجارت

1- دریافت ارز مبادلاتی برای کلیه کالاها در کوتاهترین زمان ممکن
2- انجام تشریفات گمرکی در چین و ایران در کوتاهترین زمان ممکن
3- حمل و نقل دریایی از هر بندری در چین با کمترین هزینه
4- ترانزیت کالا از بندر عباس به هر نفطه ایران با کمترین هزینه
5- دریافت نامه 121 گمرک در کوتاهترین زمان ممکن
6- بازرسی کالا و صدور گواهی بازرسی در هر نقطه از چین
و...

و مشاوره خرید و انجام کلیه امور تجاری در چین در تمام زمینه های ممکن

فکر کنید ... انتخاب محصول کنید.... تصمیم بگیرید .... و با من تماس بگیرید

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

خورشید پارسیان

خورشید تجارت پارسیان ایده آل

عزیزان امیر و چین دوستان محترم

مژده مژده مژده

به لطف خدا و نظر مولا علی و کمک دوستان عزیز شرکت خورشید تجارت پارسیان ایده آل در ایران تاسیس گردید.

کلیه امور تجاری, خدماتی در حوزه واردات و صادرات چین از حوزه های فعالیت این مجموعه میباشد.

این شرکت با مدیر عاملی اینجانب افتخار دارد تا بهترین خدمات را برای شما در حوزه های مختلف ارائه نماید.

وب سایت مجموعه پارسیان: www.sunpersian.com

تلفن تماس: 021- 476232 ( 10 خط )

آدرس: تهران- میدان پونک - خیابان شهید رمضانی یا کوچه یکم - پلاک 26 - واحد 5 - طبقه سوم

کنار ما, دست در دستان ما بااطمینان قدم در راه تجارتی پرسود در چین بردارید.

ارائه شده توسط: طراحی سایت گلها