کارخانه تولید ملزومات چاپ امیر در چین

کانال ما در تلگرام irantochinamir@

شرکت بازرگانی امیر در ایران

تحصیل,تجارت و سرمایه گذاری در چین

سلام به همه IranToChin دوست ها

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

تمام مطالب سایت بروز میباشد.

on time express

با سلام و عرض ادب خدمت همه هم وطنان

از اینکه تصمیم گرفتم این بخش ها رو اضافه کنم و همین طور این تجربیات رو در تمام گروه های تلگرامی و وی چتی در چین و ایران قرار بدم ! هیچ نیتی غیر از اطلاع رسانی و افزایش آگاهی بازرگانان و هم وطنان عزیزم نداشته و ندارم!!!

با توجه به اتفاقاتی که در طول این چند سال در حوزه امور بازرگانی برای من در چین رخ داده است, جای خالی قسمتی که در مورد تجربه های بد و تلخ بازرگانی من در چین بود واقعا حس میشد!!!

با توجه به اتفاق اخیر که متوجه مجموعه من در ایران شد دیگه دیدم زمانش رسیده اینکار صورت بگیره!تا امثال من دچار این مشکل بعد از این نشن! البته ناگفته نمونه من پیغامی هم به مدیران این مجموعه ارسال کردم که در ادامه کاملا توضیح خواهم داد!!

من در یکی از مزایده های وزارت کشور برنده تامین کالایی شدم!! قرار بر خرید از منبعی مشخص بود!! با توجه به آشنایی قبلی که به کارشناسان و مدیر مجموعه آن تایم اکسپرس ( on time express ) در چین داشتم پرفرمای خرید رو برای ایشان ارسال کردم!!!

ایشان پس از بررسی قیمتی رو به بنده اعلام کردند که شامل هزینه های حمل + ترخیص بود و در نهایت در مکان شرکت این کالا تحویل ما میشد!!! در پارت اول 38 عدد مینی پیسی بود!!!

جهت اینکه هیچ گونه حرف و حدیثی رخ نده!!!! من همه امور اعم از بازرسی + انتقال پول + کلیه امور ترخیص و حمل و... رو به عهده این دوستان گذاشتم تا کار هم یکپارچه بره جلو و هم بدون دغدغه!!!!

در نهایت در پارت اول با توجه به عدم انتقال در زمان مورد نظر و همین طور تحویل کالا با حدود 10 روز تاخیر نسبت به پیش بینی های ما!!! زمان اعلامی به کارفرما گذشت و به ازای هر روز ما 1 میلیون تومان جریمه دادیم ( در کل 4 روز )!!!! یعنی 4 میلیون تومان!!! البته کلیه اسناد مزایده! قرارداد ما!! و همین طور پرداخت این جریمه کاملا موجود میباشد!

اما من بدلیل رفاقتی که با این دوستان داشتم گفتم اشکالی نداره !!! تو تحویل ممکنه زمان بالا و پایین بشه !!! مهم تحویل کالا بود!! ضرر و بدیم اما بدیم کالا رو بره!!!!

اما نکته خیلی مهم در کنار این ضرر 4 میلیونی این بود!! یکی از مینی پی سی ها توسط ترخیص کار یا حالا ارزیاب برداشته شده بود!! که بقول رابطشون آقای نتاج !! شیرینی ارزیاب بوده!!!! منم در اومدم بهش گفتم!!! یعنی اگر ماشین برای ترخیص بدم به شما ! یکیشون برمیدارید جای شیرینی؟؟؟؟؟

خلاصه تماس گرفتم چین!! هم با اقای بهرامی و هم با آقای تقوی جو حرف زدم و گفتم باید این یدونه برگرده به هر قیمتی!!! البته این دوستان گفتن اینو استاندارد برداشته و بعد از 2 هفته میده!!! اما جمع کردن این حرفا واس کارفرما واقعا سخت بود!! تقریبا پس از 5 روز زنگ زدن و گفتن دریافت کردن و ارسال کردن برای من اون یدونه شیرینی ارزیابو!!!!

اما نکته سومی هم که در همین پارت اول رخ داد دریافت 95 کیلو هزینه بود بجای 75 کیلو!!! یعنی بار من 75 کیلو بود که از من 95 کیلو هزینه گرفتن!!! البته در حساب پارت دوم اینو کسر کردن!!! اما اگر پارت دومی نبود من باید میدوویدم دنبال پولم!!!!

و اما شاهکار در پارت دوم و 70 عدد مینی پیسی رخ داد!!! در زمان تحویل به ناگاه!! در تلگرام!! اقای بهرامی برای من زد!!! جهت تحویل کالا با دفتر تهران صحبت کنید!!!و آقای جدیدی به نام نوید رو معرفی کردن!! یعنی فقط تو کار پاسکاری بودن و بس!!!! یکی نبود بهشون بگه!! اقا جان من با شما و دفتر شما در چین کار و تمام کردم!!! یه بارم که اوردم با هزار مکافات ! دیگه این حواله دادن ها یعنی چه؟؟؟؟

با این فرد تماس گرفتم!!! البته تمام وییس ها رو هم ضبط کردیم تا بعدا زیر حرفاشون نزنن!! این در حالی بود که اقای نتاج دیگر فرد این گروه در تهران 4 روز قبل گفته بود !! بار اومده بیرون و در مسیر ارسال برای شماس و کوچکترین چیزی نسبت به افزایش نرخ هماهنگ شده و در اصطلاح دبه کردن نگفته بود!!!

اول گفتن هر کیلو 100 هزار تومن!!!!! یعنی 2 برابر قیمت تعیین شده قبلی و تحویل داده شده در 10 روز قبل تر از این پارت!!! با کلی دعوا و ... رسوندن به کیلویی 70 هزار تومن!!! یعنی 20 هزار تومن بیشتر از رقم تفاهم شده!!

و عنوان کردن تا نسویه نشه بارو ارسال نمیکنیم!! خلاصه ارتباط گرفتم با مدیر دفتر چینشون آقای تقوی جو!!! که البته متن پیغام های من کاملا موجود هست!!! با اظهار کاملا بی اطلاعی بنده رو حواله دادن به ایران!! و با بیان اینکه این آقای نوید صاحب نظره از سر خودشون وا کردن بنده رو!!! یکی نیست بگه اقاجان بنده شما رو و اقای بهرامی رو میشناختم!!! و با شما تمام کردم !! نه با هیچ کس دیگه ای!!! این شرایط دبه کردن جدیددر چین!!!!!!

گفتم اقا جان من با شما دارم کار میکنم از این ضرر 10 مال شما 10 هم من چرداخت میکنم!!! بهیچ عنوان زیر بار نرفتن!! میدونید چرا؟؟؟ چون این روش جدید دبه کردن هست!! میبینن بارتون دستشون هست تا جایی که میتونن میبرن!!!

گفتم اکی در نهایت من این ضرر 3 میلیونی رو هم میدم !!!بار و میگیرم اما قطعا همه جا اعلام میکنم!!!

باز بعد از دو روز گفتم !!! اینا رفقای منن!!! زدن و بردن و خوردن!!! یه عذر خواهی کوچولو هم نکردن!!! زدم براشون آقا مال منو که خوردید!!1 اعصاب منم که بهم زدید!! از یه عذر خواهی هم دریغ کردید!!! و دیدم هیچ فید بکی از اینا دریافت نشد!!

دیگه تصمیم گرفتم اینو اول در این سایت و بعد در تمام گروه های ویچتیو تلگرامی بزارم!!!

نکته جالب اینه!!! یه پیغام دادم در برخی از گروهههای ویچتی که افرادی که تجربه انتقال بار با اقایان تقوی جو و بهرامی رو دارن بگن و منم متعاقبا تجربمو انتقال بدم!!!

تعداد زیادی در وی چت با من ارتباط گرفتن و موضوع رو جویا شدن!! و 3 نفر عنوان کردن که همین داستان براشون در نهایت رخ داده زمانی که کالاشون رو با آن تایم اکسپرس ارسال کردن!!!

پنج شنبه هم مورخ 23 دی ماه هم یکی از کارمندانم رو فرستادم بره دمه این شرکت اقای نوید!!! جالب اینجا بود!! کسبه اون منطقه عنوان کرده بودن!! مواظب باشید! در نهایت ازتون بیشتر نگیرن!!!

خلاصه این داستان اینکه رو خرید 90 میلیونی ما بیش از 7 میلیون ضرر دادیم و اعصابمونم خرد شد!!

اما من این و به فال نیک میگیرم!!!داشتم به داداشم میگفتم!!! ما داشتیم به کیا اعتماد میکردیم؟؟؟ میخواستیم پول تو کنلونمون رو به کیا بدیم بزننن!!! کسی که مجموعه تحت اختیارش در چین پاسخ گو نیست!! مسولیت پذیر نیست!! اصلا بلد نیس مشتری مداری!! و از طرفی با عدم آگاهی یه قیمتی رو میپرونن بعد مشتری رو اینجوری تیغ میزنن!! حواله دادن از خودشونم به دیگران که استاد هستن!! اینا قابل اعتمادن؟؟؟؟؟

خلاصه من بهیچ عنوان توصیه نمیکنم هیچ بازرگانی و هیچ ایرانی مقیم چینی با مجموعه آن تایم اکسپرس کار کنه!! مطمن باشید از توش یه چیزی در میارن!!!

من واقعا متاسفم !! چون من هم اخطار دادم !! و هم گفتم یه عذر خواهی نکردید!! که اگر کرده بودن!! من سکوت میکردم !

بهر حال شاید من نباید خیلی اعتماد میکردم!! اما این شد داستانی واس اینکه کار مهم انتقال های بعدی رو با دقت بیشتری انجام بدم و واس انتقال پول ها هم بیشتر دقت کنم. خیره

اون عزیزانی هم که میخوان اطلاعات بیشتری در مورد این تجربه تلخ داشته باشن با من تماس بگیرن

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

تجارت با چین و تخصص من

تجارت با امیر در چین

حوزه های کاری در این چند سال

1- خرید و واردات انواع گوشی سامسونگ و تبلت های لنوو
2- خرید و واردات انواع لپ تاب های ایسر و لنوو
3- مشاور خرید و واردات انواع قطعات موبایل
4- خرید و واردات انواع ذعال چوب ( باربیکیو و قلیان)
5- خرید و واردات انواع پودر بدنسازی
6- مشاور خریدو واردات ماشین آلات باطری سازی خودرو
7- مشاور خرید مواد اولیه تولید بنر تبلیغاتی
8- خرید و واردات انواع بنر تبلیغاتی و ملزومات تبلیغاتی
9- مشاور خرید و واردات دستگاه های چاپ ( زار - کونیکا )
10- مشاور خرید انواع مصالح ساختمانی ( از سرامیک کف تا.....)
11-و......

تخصص من در حوزه تجارت

1- دریافت ارز مبادلاتی برای کلیه کالاها در کوتاهترین زمان ممکن
2- انجام تشریفات گمرکی در چین و ایران در کوتاهترین زمان ممکن
3- حمل و نقل دریایی از هر بندری در چین با کمترین هزینه
4- ترانزیت کالا از بندر عباس به هر نفطه ایران با کمترین هزینه
5- دریافت نامه 121 گمرک در کوتاهترین زمان ممکن
6- بازرسی کالا و صدور گواهی بازرسی در هر نقطه از چین
و...

و مشاوره خرید و انجام کلیه امور تجاری در چین در تمام زمینه های ممکن

فکر کنید ... انتخاب محصول کنید.... تصمیم بگیرید .... و با من تماس بگیرید

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

خورشید پارسیان

خورشید تجارت پارسیان ایده آل

عزیزان امیر و چین دوستان محترم

مژده مژده مژده

به لطف خدا و نظر مولا علی و کمک دوستان عزیز شرکت خورشید تجارت پارسیان ایده آل در ایران تاسیس گردید.

کلیه امور تجاری, خدماتی در حوزه واردات و صادرات چین از حوزه های فعالیت این مجموعه میباشد.

این شرکت با مدیر عاملی اینجانب افتخار دارد تا بهترین خدمات را برای شما در حوزه های مختلف ارائه نماید.

وب سایت مجموعه پارسیان: www.sunpersian.com

تلفن تماس: 021- 476232 ( 10 خط )

آدرس: تهران- میدان پونک - خیابان شهید رمضانی یا کوچه یکم - پلاک 26 - واحد 5 - طبقه سوم

کنار ما, دست در دستان ما بااطمینان قدم در راه تجارتی پرسود در چین بردارید.

ارائه شده توسط: طراحی سایت گلها