کارخانه تولید ملزومات چاپ امیر در چین

کانال ما در تلگرام irantochinamir@

شرکت بازرگانی امیر در ایران

تحصیل,تجارت و سرمایه گذاری در چین

سلام به همه IranToChin دوست ها

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

تمام مطالب سایت بروز میباشد.

گردشگری در چین

سلام دوستان;

در این بخش یه سری اطلاعات عمومی در ارتباط با صنعت گردشگری در چین براتون جمع آوری کرده ام. ممنون از اینکه وقتتون رو در اختیار من قرار میدید.

گردشگری در چین پس از انجام اصلاحات و آزادسازی‌های اقتصادی در این کشور از رونق و گسترش فراوانی در چند دههٔ اخیر برخوردار شده‌است.ظهور یک طبقه متوسط ثروتمند نوین و کاهش محدودیت‌های مربوط به سفر و تغییر مکان توسط مقامات چینی، هر دو به‌نوبهٔ خود به افزایش مسافرت‌ها در این کشور انجامیده به‌نحوی که امروزه کشور چین به یکی از پربازدیدترین بازارهای گردشگری داخلی و خارجی تبدیل شده‌است.

چین در سال ۲۰۱۱ سومین کشور پربازدید جهان بوده و شمار گردشگران خارجی‌ای که به این کشور مسافرت کرده‌اند در سال ۲۰۱۰ برابر با ۵۵٬۹۸ میلیون نفر بوده است.این سفرها درآمد ارزی ۴۵٬۸ میلیارد دلاری و چهارمین جایگاه جهان از نظر میزان درآمدهای ارزی را برای این کشور در سال ۲۰۱۰ به‌همراه داشته است.

از سوی دیگر مجموعاً ۱٬۶۱ میلیارد سفر داخلی نیز در چین انجام گرفته که درآمدی ۷۷۷٬۱ میلیارد یوانی را برای آن رقم زده‌است.همچنین درآمدهای چین از صنعت توریسم در سال ۲۰۰۹ به ۱۸۵ میلیارد دلار رسیده بود.

بنا بر برآوردهای سازمان تجارت جهانی، چین در سال ۲۰۲۰ به بزرگترین کشور توریستی جهان و چهارمین کشور از نظر سفرهای خارجی بدل خواهد شد.

مرزهای جمهوری خلق چین در فاصلهٔ سال‌های ۱۹۴۹ تا ۱۹۷۴ بر روی همه به‌استثنای مسافران انتخابی خارجی بسته‌بود. در اواخر دههٔ ۱۹۷۰ که دنگ شیائوپینگ برای کسب ارز خارجی تصمیم به تشویق صتعت توریسم در این کشور گرفت، چین شروع به تقویت صنعت گردشگری خود نمود. برنامه‌های مهم ساخت هتل تا حد بسیاری به افزایش تعداد هتل‌ها و مسافرخانه‌ها در این کشور انجامید چنانچه تعداد هتل‌های توریستی از ۵٬۷۸۲ عدد در سال ۱۹۹۸ به ۸٬۸۸۰ هتل در سال ۲۰۰۲ و ۹٬۷۵۱ هتل در سال ۲۰۰۳ افزایش یافت.

باید خدمتتان عرض کنم فقط در پکن اکنون بیش از ۱۳۰۰ هتل و در شانگهای بیش از ۱۰۰۰ هتل با رنک های مختلف وجود دارد.

مناطق تاریخی و خوش‌منظرهٔ بسیاری بازسازی و بر روی گردشگران گشوده شد و راهنمایان حرفه‌ای و پرسنل خدمات دیگر تربیت‌شدند.

گسترش حمل‌و‌نقل هوایی داخلی و خارجی و دیگر امکانات جابجایی گردشگران سبب راحتترشدن سفرها گردید. بیش از ۲۵۰ شهر و استان تا اواسط دههٔ ۱۹۸۰بر روی بازدیدکنندگان خارجی گشوده‌شد و مسافران با داشتن فقط ویزا و یا اجازه اقامت معتبر می‌توانستند از ۱۰۰ جای مختلف بازدید نمایند، اما برای دیدن دیگر جاهای باقی‌مانده نیاز به داشتن اجازه سفری داشتند که از سوی دایره امنیت عمومی صادر می‌شد.

در سال ۱۹۷۸ که هنوز محدودیت‌های شدیدی برای ورود به چین وجود داشت تنها ۲۳۰ هزار گردشگر خارجی مورد تأیید مقامات از این کشور بازدید کردند. اما این تعداد در سال ۱۹۸۵ به حدود ۱٬۴ میلیون خارجی افزایش یافت و تقریباً ۱٬۳ میلیارد دلار از این راه عاید کشور شد. پس از آن شمار توریست‌های خارجی هر ساله رو به افزایش گذاشته و بازدید ۴۹٬۶ میلیون گردشگر در سال ۲۰۰۶ از چین آنرا به چهارمین کشور پربازدید جهان بدل‌ساخت.این تعداد در سال ۲۰۰۷ نیز افزایش یافته و به ۵۴٬۷ میلیون نفر رسید.

از سوی دیگر انجام سفرهای داخلی در چین در سال‌های اخیر به دلیل برداشته‌شدن محدودیت‌های مسافرت، سرمایه‌گذاری کلان در امکانات حمل‌و‌نقلی همچون جاده‌ها، راه‌آهن و هواپیمایی و رشد سریع درآمدها آسانتر شده‌است. این موضوع سبب شد تا شمار گردشگران داخلی از ۶۹۵ میلیون نفر در ۱۹۹۸ به ۸۷۸ میلیون نفر در سال ۲۰۰۲ افزایش یابد.

کوه‌ها، دریاچه‌ها، دره‌ها، غارها و آبشارها:

کوه‌های تای‌شان در شرق، هنگ‌شان در جنوب، خواشان در غرب، هنگ‌شان در شمال وسونگ‌شان در مرکز چین به پنج کوه مقدس معروفند. کوه هوانگ‌شان در جنوب استان آن‌هوئی نیز به زیبایی شهره است و درختان کاج، صخره‌های غیر معمول، دریاهای ابر و چشمه‌های آب گرمش معروف می‌باشد.

درهٔ جیوجایگو، آبشار هوانگ‌گوشو و گوئیلین همگی در جنوب غربی چین واقعند. جیوجایگو در شمال استان سیچوان دره زیبایی به طول ۴۰ کیلومتر است که از میان کوه‌های پوشیده از برف، دریاچه‌ها، آبشارها و جنگل می‌گذرد. آبشار هوانگ‌هوشو در استان گوئیژومجموعه‌ای از ۲۲ آبشار است که ۱۸ تایشان در بالای زمین و ۴تایشان در پایین قرار داشته و صدایشان از ۵ کیلومتری نیز شنیده می‌شود.

رود لیجیانگ در منطقهٔ خودمختار گوانگشی جوانگ به طول ۸۲ کیلومتر بین گوئیلین ویانگشو در جریان است.

در فلات شمالی چین، دریاچه‌های تماشایی بسیاری وجود دارد. دریاچهٔ کوهستانی تیانچی موسوم به آبگیر آسمانی در کوهستان تیانشان در منطقهٔ خودمختار سین‌کیانگ در ۱٬۹۸۰ متری از سطح دریا قرار دارد و ژرفایش به ۱۰۵ متر می‌رسد. آب آن زلال بوده و کوه‌های اطراف آن از چمن‌های سبز و گل‌های رنگارنگ پوشیده شده‌است.

در امتداد سه تنگ معروف رود یانگ‌تسه (تنگ چوتانگ، تنگ وو و تنگ شیلینگ)، مکان‌های تاریخی و خوش‌منظرهٔ بسیاری قرار دارد. آب‌های اطراف این سه دره چنان شفاف است که می‌تواند کف رودخانه را دید. سد سه‌دره که در این مکان ساخته‌شده است بزرگترین نیروگاه برقابی در چین است.

مکان‌های فرهنگی و تاریخی :

دیوار بزرگ، نماد چین، یکی از بهترین نمونه‌های مکان‌های تاریخی است که به یک جاذبهٔ توریستی مهم تبدیل شده است. این دیوار که بزرگترین پروژهٔ سازهٔ دفاعی در تاریخ تمدن بشری است به بیش از ۲۰۰۰ سال پیش و دوره‌های بهار و پاییز و ایالات متخاصم باز می‌گردد. امروزه بیش از ۱۰ بخش دیوار بزرگ بر روی گردشگران گشوده است که گذرگاه‌ها، دژهای کوچک و برج‌های نگهبانی را دربادالینگ پکن، لائولونگ‌لوی هبی و گذرگاه جیایوگوان در گانسو را شامل می‌شود.

غارهای مملو از تندیس‌ها و دیوارنماهای ارزشمند در امتداد جادهٔ ابریشم در استان گانسو واقعند که شناخته‌شده‌ترین آنها غار موگای یا غار هزار بوداست که با وجود ۴۹۲ غار دارای بیش از ۲۱۰۰ تندیس رنگارنگ و ۴۵ هزار متر مربع نقاشی‌های دیواری، گنجینه‌ای از هنر شرق به‌شمار می‌رود.

بودای بزرگ لشان در استان سیچوان به ارتفاع ۷۱ متر و عرض ۲۸ متر بر روی صخره‌ای کنده‌شده‌است. این بودا بزرگترین بودای نشستهٔ سنگی است که مهارت‌های حجاری هنرمندان عصر باستان را به‌نمایش می‌گذارد.

معبد شائولین در استان هنان، زادگاه ذن در بودیسم چینی و مشهور برای کونگ فوی شائولین است.

قدمت این معبد به سال ۴۹۵ میلادی می‌رسد و در آن می‌توان ۵۰۰ نقاشی دیواری بودایی مربوط به دوران مینگ و نگارگری‌هایی در رابطه با کونگ فوی شائولین مربوط به دوران چینگ را مشاهده نمود.

کوهستان زیبای وودانگ با ۷۲ قله در استان هوبئی در مرکز چین واقع شده و مکانی مقدس در آئین تائوست. در اینجا یکی از کاملترین و بزرگترین آثار معماری تائویی باستان را می‌توان مشاهده نمود. کوه امئی در غرب استان سیچوان واقع است و معابد و سازه‌های کهن بودایی در آن به‌چشم می‌خورند. این کوه همچنین یکی از چهار کوه مقدس بودائیان است.

بیشتر ۱۰۱ شهری که در چین به‌عنوان شهرهای تاریخی و فرهنگی دسته‌بندی شده‌اند بیش از ۱۰۰۰ سال قدمت دارند. سوژو وهانگژو در جنوب رود یانگ‌تسه به‌عنوان «بهشت روی زمین» شناخته می‌شوند.

پینگ‌یائو در مرکز استان شانشی یکی از شهرهای باستانی است که تا به‌امروز به‌خوبی نگهداری شده‌است. شهر باستانی لیجیانگ در استان یونان نیز نه‌تنها مرکز فرهنگ دونگبای قومناکهی است، بلکه میعادگاه فرهنگ‌های اقوام هان، تبتی و بای نیز می‌باشد. این شهر که در زمان دودمان سونگ ساخته شده دارای پل‌های سنگی، طاق‌های یادبود سنگی و خانه‌های مسکونی بسیاری است که از نظر معماری ارزشمند بوده و از این نظر می‌توان لیجیانگ را «موزهٔ زندهٔ خانه‌های مسکونی باستانی» نامید.

دوستان بدون اغراق تجربه شخصیم رو اگر بخوام برتون بازگو کنم٫ انصافا برای صنعت توریسم در این کشور خیلی کارها صورت گرفته! و خداییش وجود یانگ تسه باعث زیبایی این کشور شده!!!

جمله معروف من به ایرانی ها همیشه این هست: هرگسی تو کشورش این چنین رودخانه ای داشته باشه ثروتمند خواهد شد!! باور کنید اقلیم رو تغییر داده و انصافا چین مراکز تفریحی بسیار زیادی داره در هر شهر و استانش!!!

در کنار سنت مدرنیته به زیبایی شکل گرفته اگر منطقه قدیمی مربوط به ۱۶۰۰ سال قبل رو حفظ کردند به فاصله ۱۰ کیلومتریش بلند ترین برج های دنیا رو هم ساختن!!

سطح هتل ها - خدمات- رنک ها و نوع ساختمان سازی ها بسیار زیبا و اصولی صورت گرفته .

سیستم حمل و نقل عالی با هزینه پایین و وجود امنیت بسیار بالا محیط بسیار مناسبی برای گذران اوقات فراغت در چین فراهم کرده است.

همه موارد بالا یه طرف ,بازدید و گردش در شانگهای - گوانگجو و پکن یه طرف.

من تا الان ندیدم کسی بیاد چین و ناراضی از سفرش برگرده- چه از لحاظ تفریح- چه از لحاظ خرید و سوغاتی و.. همه خوشحال بر میگردن!!!!

در کنار همه اینها مردم چین بسیار مهربان و خارجی دوست هستند و بسیار راحت ابراز احساسات میکنن!!!

همه اینها احساس خوبی از در چین بودن به آدم میده!!!

یا علی

امیر

تجارت با چین و تخصص من

تجارت با امیر در چین

حوزه های کاری در این چند سال

1- خرید و واردات انواع گوشی سامسونگ و تبلت های لنوو
2- خرید و واردات انواع لپ تاب های ایسر و لنوو
3- مشاور خرید و واردات انواع قطعات موبایل
4- خرید و واردات انواع ذعال چوب ( باربیکیو و قلیان)
5- خرید و واردات انواع پودر بدنسازی
6- مشاور خریدو واردات ماشین آلات باطری سازی خودرو
7- مشاور خرید مواد اولیه تولید بنر تبلیغاتی
8- خرید و واردات انواع بنر تبلیغاتی و ملزومات تبلیغاتی
9- مشاور خرید و واردات دستگاه های چاپ ( زار - کونیکا )
10- مشاور خرید انواع مصالح ساختمانی ( از سرامیک کف تا.....)
11-و......

تخصص من در حوزه تجارت

1- دریافت ارز مبادلاتی برای کلیه کالاها در کوتاهترین زمان ممکن
2- انجام تشریفات گمرکی در چین و ایران در کوتاهترین زمان ممکن
3- حمل و نقل دریایی از هر بندری در چین با کمترین هزینه
4- ترانزیت کالا از بندر عباس به هر نفطه ایران با کمترین هزینه
5- دریافت نامه 121 گمرک در کوتاهترین زمان ممکن
6- بازرسی کالا و صدور گواهی بازرسی در هر نقطه از چین
و...

و مشاوره خرید و انجام کلیه امور تجاری در چین در تمام زمینه های ممکن

فکر کنید ... انتخاب محصول کنید.... تصمیم بگیرید .... و با من تماس بگیرید

نحوه ارتباط با من از طریق:

CELLPHONE:008615240244297
Education@irantochin.com
irantochin@gmail.com
viber number:09124583844
QQ NUMBER:2561016153
telegram number :008615240244297
what's app number: 008615240244297

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

در همه زمینه ها در خدمت شما هستم.

تحصیلی - حقوقی - تجاری - توریستی - سرمایه گذاری - اقامت

یا علی مدد

خورشید پارسیان

خورشید تجارت پارسیان ایده آل

عزیزان امیر و چین دوستان محترم

مژده مژده مژده

به لطف خدا و نظر مولا علی و کمک دوستان عزیز شرکت خورشید تجارت پارسیان ایده آل در ایران تاسیس گردید.

کلیه امور تجاری, خدماتی در حوزه واردات و صادرات چین از حوزه های فعالیت این مجموعه میباشد.

این شرکت با مدیر عاملی اینجانب افتخار دارد تا بهترین خدمات را برای شما در حوزه های مختلف ارائه نماید.

وب سایت مجموعه پارسیان: www.sunpersian.com

تلفن تماس: 021- 476232 ( 10 خط )

آدرس: تهران- میدان پونک - خیابان شهید رمضانی یا کوچه یکم - پلاک 26 - واحد 5 - طبقه سوم

کنار ما, دست در دستان ما بااطمینان قدم در راه تجارتی پرسود در چین بردارید.

ارائه شده توسط: طراحی سایت گلها