خبر خیلی خیلی خیلی مهم

سلام به همه irantochin دوست ها

من به ایران عزیز برگشتم و فعلا یه مدتی در ایران خواهم بود

تلفن تماس من در ایران :

09124583844

لطفا با من تماس بگیرید تا کامل شما رو راهنمایی کن.

کار در چین

سلام به همه ایرانی های عزیز;

امکان کار در چین وجود داره؟ این سوالیه که خیلی ها ازم میپرسن,برای همین تصمیم گرفتم این قسمت رو به صورت کامل براتون بنویسم.

ببینید اینکه که بتونید در چین کار کنید رابطه مستقیمی با نوع ویزایی که میگیرید داره!یعنی اگر ویزای کاری بگیرید ,خوب به راحتی میتونید بیاین و شروع به فعالیت تجاری کنید و اگر هم زمانی کسی بهتون گیر بده,خوب شما ویزای کاری دارید و همه چی حل میشه!با ویزای تجاری میتونید بخرید وبفروشید(همون تجارت خودمون)و همچنین در شرکت های موجود در اینجا شروع به فعالیت کنیدو ویا نقش نمایندگی شرکتی رو اینجا به عهده بگیرید.

پس این دسته از دوستان مشکلی ندارند!

اما سوال اصلی راجع به دوستان دانشجوست!!آیا امکان کار برای این دوستان هست؟

ببینید دوستان,به صورت کلی و قانونی شما اجازه کار در چین رو ندارید!این یعنی اینکه اگر یه روزی چینی ها بفهمند شما دانشجو هستیدو دارید توی یه شرکتی یا موسسه ای کار میکنید بلافاصله شما رو دیپورت میکنن.حالا تصور کنید مثلا سال دوم تحصیلیتونه و این مشکل برای شما بوجود اومده!زندگیتون و عمرتون برای ماهی مثلا 1 میلیون تباه میشه!

اما شما میتونید کارهای بهتری با دردسر کمتری در اینجا انجام بدید!مثلا نقش رابط بین یه شرکت در ایران و در چین روداشته باشید.تور لیدر باشید و یا مترجمی ,راهنمای نمایشگاههای تجاری و رابط بین خرید و صدور کالا به ایران و یا....این کارها کاملا بسته به توانایی شما داره.من اینجا آدمی رو میشناسم که فقط اسما دانشجوست اما رابط بیش از 5 شرکت در چینه و خیلی هم خوب کار میکنه و درآمدش هم عالیه!

چون طرف کاری این چینی ها ایرانه با سالی بیش از 50 میلیارد دلار تجارت باهاشون,این بدیهی است که شما هم بتونید نقشی توی این بازی داشته باشید, چون شما توی خود داستانید.
بنابر این هرکسی که به فکر تحصیل در چین هست میدونم یه نیم نگاهی هم به بحث کار داره,پس اگر به این صورت که گفتم عمل کنید هم میتونید درستونو بخونید و هم میتونید کار کنید.

من به یکی از دوستان میگفتم,اصلا فرض کن در مدتی که چین هستی هیچ کاری نکنی,اما همین که وقتت رو بذاری و روند واردات و صادرات و بفهمی این برای تو به اندازه 2 سال سر کار رفتن ارزش داره!

و یا انرژیت رو بذاری برای فهمیدن و یادگیری زبان چینی !این خیلی ارزش داره چون تو هم انگلیسی بلدی و هم چینی اونوقت هر کشوری تو دنیا جاته و مخصوصا خاور میانه(مثل امارات و قطر و..)رو هوا و با سلام وصلوات میبرنت!

یا اینکه یه دوست دیگم اینجا تور لیدر بعضی از روزای هفته !هم رابط های زیادی تو چین پیدا کرده و هم از طرفای ایرانی خوب پول میگیره!!

بنابر این,این دوستان میتونن این قبیل کارها رو اینجا انجام بدن.اما بازم میگم این بسته به زمان شما در هنگام تحصیل داره و میزان زبان چینی و انگلیسی که بلدید و همین طور رابطه ای که با شرکت ها و موسسه های ایرانی دارید.

یادتون نره اگر یه زمانی دانشگاه یا سوپروایزرتون چیزی بفهمن ممکنه که براتون بد بشه!و همین طور باید بگم اگر شرکتی یا فردی بهتون گفت من براتون پذیرش میگیرم با مثلا20 ساعت کار در چین بدونید داره بهتون دروغ میگه و فقط میخواد بازار گرمی کنه!

بذارید یه توضیح جامع بدم دوستان عزیز

این موسسات اعزام دانشجو که واقعا نمیدونم به چه قیمتی حاضرند پولو سر سفره خانوادشون ببرن در این زمینه به ایرانی هایی که اومدن چین یه دروغایی کفتن و میگن که وقتی من میشنوم واقعا شوکه میشم!!!!

دوستان اینجا کار خوب پیدا کردن خیلی خیلی خیلی سخته و مشکلات خاص خودشم داره .اینجا ایرونی های دانشجو کار کثیف دارن انجام میدن از سر ناچاری

یا تو بار کار میکنن و یا تو رستوران!!

آقا این مسایل اسمش کار نیست!!!!فریب نخورید !!!!اغفال نشید!!!!

ایرانیو کار تو رستوران چینی؟؟؟؟ آخه به چه قیمتی؟؟؟

اینو گفتم بدونید کار شرایط خیلی خاصی در چین داره و بابا اینا خودشون همه دنبال کار میگردن!!!

باز اگر سوالی در این زمینه داشتید با من تماس بگیرید.

یا علی

امیر

Powered by Golha.IR services